Denizden Gelen Özgürlük

Denizden Gelen Özgürlük

Bodrum'un sakin koylarından Gündoğan Küçükbük'te yer alan Gliss Hotel
& Spa, 20 – 29 Ağustos tarihleri arasında Sibel İpek'in "Denizden Gelen Özgürlük" adlı sergisine ev sahipliği yapıyor. 

Ressam Sibel İpek İstanbul’daki yoğun sanat günlerinin ardından, biraz dinlenmek ve yeniden enerji toplamak için bir tatil yapmaya karar vermişti.

Ender olarak tatile çıkan İpek, kentin tüm yorgunluğunu atabileceği sessiz bir yer ararken yolu Bodrum Gündoğan Küçükbük’teki Gliss Hotel & Spa’ya düştü. 

Sanatçı uzun konaklaması sırasında bahçemizdeki yeşil ağaçların gölgesinde ve denizin dinginliğinde kendini dinleme fırsatını buldu ve butik otelimizin huzurlu ortamından çok etkilendi. 

Bu yeniden enerji toplama sürecinde Sibel İpek, müthiş bir özgürlük duygusuyla dolduğunu hissetti. Ve bu duygudan yola çıkarak, butik otelimizde bir sergi açmanın hoş olabileceğini düşündü. Bu fikrini , “Neden burada bir sergi açmıyoruz?” diyerek dost olduğu Gliss Hotel & Spa yöneticileriyle paylaştı. 

Gliss Hotel & Spa olarak ilk sergimizi Sibel İpek’le gerçekleştirme fikri bu şekilde doğmuş oldu. Ve “Denizden Gelen Özgürlük” adlı sergi hazırlandı. 

Pırıltılı denizi, yemyeşil ağaçları ve light detokslarıyla konuklarına yılın on iki ayı yenilenme imkanı sunan Gliss Hotel & Spa olarak, 20 – 29 Ağustos tarihleri arasında, sanatseverleri Sibel İpek’in “Denizden Gelen Özgürlük” adlı sergisine bekliyoruz.   

 

Sergi: “Denizden Gelen Özgürlük

www.sibelipek.com

Tarih: 20 – 29 Ağustos 2010

Saat: 20.00

Yer: Gliss Hotel & Spa,Küçükbük No  1 Gündogan Bodrum 48400 Mugla Türkiye

Tel:        90 554 857 88 88

Fax:        90 252 387 00 59

Web:     www.glisshotel.com